Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

I taka jest właśnie nasza szkoła. Czasami na baczność, z powagą, ale zawsze ciepło, serdecznie i życzliwie. Podczas uroczystej inauguracji roku szkolnego było miejsce na wystąpienia oficjeli, Przewodniczącej Rady Powiatu Pani Teresy Prokop oraz Naczelnika Wydziału Oświaty  Starostwa Powiatowego w Kętrzynie Pana Krzysztofa Krupiennika, ale również na swobodniejsze spotkania z wychowawcami, którzy oprowadzili swoich podopiecznych po szkole, odsłaniając różne ciekawe zakamarki. Był chóralnie  odśpiewany w auli hymn i wesoły gwar w klasach i na korytarzach. W końcu nie widzieliśmy się całe dwa miesiące! Ten tydzień będzie jeszcze zapewne czasem rozruchu, ale powoli zabieramy się już do pracy. W końcu miano najlepszej szkoły w powiecie zobowiązuje.

 

Pierwsze klasy gimnazjum i liceum:

 

 

foto: Alicja Wankiewicz