Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

29 kwietnia 2022r. był szczególnie ważnym i wyczekiwanym dniem dla tegorocznych maturzystów. W ten słoneczny piątek, po raz ostatni usiedli do szkolnych ławek i usłyszeli dźwięk dzwonka, który towarzyszył im przez ostatnie 12 lat edukacji. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, na którym wręczono świadectwa oraz wyróżnienia dla najzdolniejszych uczniów naszej szkoły.
 
Część artystyczna przygotowana przez klasę 3d była dla absolwentów przypomnieniem lekcji zdalnych, które towarzyszyły im przez ostatnie licealne lata. Na koniec apelu zaprezentował się zespół "Crusher".
Kochani Maturzyści!
Dziękujemy za ostatnie 3 lata spędzone z wami. Szkolne korytarze bez was będą teraz takie puste... Jesteśmy z wami i trzymamy za was mocno kciuki! Wierzymy, że dacie z siebie 110%, bo przecież kto, jak nie wy? 😉 Życzymy wam samych najlepszych wyników, dostania się na wymarzone studia oraz samych dobrych wyborów. Powodzenia!
 
Wasi młodsi koledzy i koleżanki