Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Kontynuując spotkania naszych maturzystów z przedstawicielami szkół wyższych w ostatni piątek gościliśmy reprezentantki Wydziału Geoinżyniernii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Panie z Instytutu Gospodarki Przestrzennej i Geografii przedstawiły zasady rekrutacji i warunki studiowania na kierunku Gospodarki Przestrzennej.  Pokazały uczniom klas trzecich na czym polega specyfika studiowania na tym kierunku, jakie są specjalizacje, jakie są możliwości uzyskania zatrudnienia/samozatrudnienia po tych studiach. Panie omówiły bazę wykładową kierunku, programy i projekty, jakie mogą realizować studenci, zwróciły też uwagę na przydatność zawodów, jakie absolwenci Gospodarki Przestrzennej mogą wykonywać np. rzeczoznawca nieruchomości. Może warto pomyśleć o tym kierunku w kontekście wyboru przyszłych studiów.

I LO w Kętrzynie