Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy rocznicę śmierci Wojciecha Kętrzyńskiego. Naszego patrona postanowiliśmy uczcić konkursem plastycznym, który zatytułowaliśmy „Wojciech Kętrzyński oczami młodzieży”. Uczniowie mieli za zadanie przygotować prace plastyczne pokazujące, jak oni postrzegają Kętrzyńskiego. Na konkurs wpłynęło 16 prac konkursowych, wykonanych różnymi technikami: farbami, kredkami, ołówkiem czy za pomocą programów graficznych. Pojawiły się klasyczne portrety, karykatury, a nawet impresje w stylu van Gogha. Jury miało „twardy orzech do zgryzienia” oceniając prace i po długich naradach zadecydowało o przyznaniu nagród:

I miejsce – Róża Kozłowska – 1ae

II miejsce – Paulina Prokop – 3a G

III miejsce – Wiktoria Świerkowska – 3a

Laureatom konkursu gratulujemy (nagrody zostaną przekazane wkrótce), a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Poniżej prezentujemy prace konkursowe zgromadzone na wystawie, którą możecie oglądać w holu szkoły.

organizatorzy