Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

20 października w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Powiatu – organu angażującego młodzież w politykę naszego regionu. Wśród kandydatek znalazły się: Kalina Sałyk z klasy 3A, Klaudia Semeniuk z klasy 3C, Aleksandra Komor z klasy 2D2, Alicja Czubowska z klasy 2D1 i Natalia Hałak z klasy 1C. W sumie oddano 359 ważnych głosów. Do Młodzieżowej Rady Powiatu dostały się: Kalina Sałyk ze 113 głosami oraz Klaudia Semeniuk z 86 głosami. Pozostałe kandydatki otrzymały odpowiednio 77, 38 i 45 głosów. Wygranym gratulujemy i życzymy owocnej kadencji!

 

Przewodnicząca Szkolnej Komisji Wyborczej - Aleksandra Prusaczyk