Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2021/2022

 

Matura 2021 - wytyczne i terminy

 

Ponieważ w czasie pandemii nie odbywają się zajęcia stacjonarne, w naszej szkole od pewnego czasu trwają remonty. Malowane są klasy, wymienia się meble szkolne, kładzione są nowe podłogi. Właśnie podczas remontu podłogi w jednym z pomieszczeń na parterze szkoły nasi panowie konserwatorzy dokonali sensacyjnego odkrycia. W rogu pomieszczenia, pod podłogą, znaleźli tajemnicze „artefakty”, które zostały tam ukryte, prawdopodobnie podczas budowy szkoły.
 
O odkryciu natychmiast zostały poinformowane odpowiednie służby, które zaczęły badać znalezisko. Ze wstępnych informacji wiemy, że „depozyt” pochodzi z roku 1907, a więc z okresu zakończenia prac budowlanych i otwarcia naszej szkoły. Jutro mamy dowiedzieć się więcej i nie omieszkamy poinformować o ustaleniach naszych uczniów i sympatyków I Liceum Ogólnokształcącego im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie.