Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2021/2022

 

Matura 2021 - wytyczne i terminy

 

Z okazji Dnia Kobiet Kętrzyńskie Centrum Kultury zorganizowało akcję „Ta wyjątkowa”.  Przez cały tydzień na stronie i fb KCK będą prezentowane kętrzynianki, które zdaniem Kętrzyniaków zasługują na szczególne wyróżnienie - za to co robią na rzecz lokalnej społeczności, kultury, sportu czy edukacji. Na podstawie przesłanych zgłoszeń została przygotowana o każdej z Pań krótką historyjką, którą dodatkowo uzupełnia oryginalny portret. Kandydatki można również będzie zobaczyć. KCK przygotowało z nimi wywiady. Te będziecie mogli obejrzeć przez kolejne dni o godz. 17:00 na facebooku i kanale Youtube Kętrzyńskiego Centrum Kultury.

Wśród wyróżnionych znalazła się Pani Monika Darmofał-Karanowska (nasza pedagożka) oraz Ola Jeznach i Paulina Prokop (nasze uczennice).

Naszym wspaniałym Paniom gratulujemy, a Was zapraszamy do zapoznania się materiałami na temat naszych wyróżnionych Pań:

https://kck.ketrzyn.pl/2021/03/08/dzien-kobiet-z-kck-poznajcie-wyjatkowe-ketrzynianki/