Szybki dostęp

 

Organizacja szczepień

 

Po wielu miesiącach nauki zdalnej, wybraliśmy się na długo wyczekiwaną przez nas wycieczkę szkolną. Za cel naszej podróży obraliśmy sobie podgiżyckie Kożuchy Wielkie, gdzie udaliśmy się do hodowli alpak „Alpakadabra”.

O 8:00 wyjechaliśmy spod szkoły. Po miło spędzonej podróży dotarliśmy na miejsce, gdzie zostaliśmy powitani przez Pana Mariusza, który oprowadził nas po swojej hodowli alpak. Właściciel opowiedział nam o zwierzętach i ich historii, a później mogliśmy nakarmić je i się z nimi zaprzyjaźnić. Pod koniec naszej wizyty w hodowli spędziliśmy wesoło czas przy ognisku, śmiejąc się i rozmawiając. Kolejnym punktem naszej wycieczki był spacer po Giżycku, podczas którego zatrzymaliśmy się, aby zrobić grupowe zdjęcie. Wracając do domu byliśmy niezmiernie szczęśliwi, ponieważ wyjazd sprawił nam wiele radości i frajdy.

Niepozorny spacer po plaży oraz miło spędzony czas z alpakami okazały się świetną okazją, by odnowić relacje z koleżankami i kolegami z klasy. Ponadto, wycieczka wprowadziła nas w nadchodzący wakacyjny klimat.

Szymon&Szymon IIaG

Red. Justyna B.