Szybki dostęp

 

Organizacja szczepień

 

Dnia 10 grudnia 2019 r w hali widowiskowo-sportowej w Lidzbarku Warmińskim odbył się Finał Rejonu 2 Warmińsko – Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych Powiat kętrzyński reprezentowały uczennic z naszej szkoły: Dominika Syhłowyj z klasy 2D1 i Aniela Żukowska z klasy 2C. Z pozostałych powiatów w zawodach wzięły udział: Zespół Szkół Zawodowych w Węgorzewie, Liceum Ogólnokształcące w Węgorzewie, Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Lidzbarku Warmińskim i Zespół Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania w Górowie Iławeckim.

Turniej rozgrywany był systemem „brazylijskim”- do dwóch przegranym meczy. Po zaciętej i stojącej na wysokim poziomie grze dziewczęta z naszej szkoły okazały się niepokonane, wygrywając wszystkie mecze. Dominika i Aniela uzyskały awans do półfinału wojewódzkiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Opiekun: Sylwester Gacioch