Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2021/2022

W 2021 roku nabór do szkół ponadpodstawowych odbywa się drogą elektroniczną. Od 17 maja możecie logować się na stronie:

👉  https://ketrzyn.edu.com.pl/kandydat

 

Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Kisły Bartosz 1a, Kędzior Maciej 1a, Błaszczak Szymon 1a, Lipka Kacper 1c, Grabowski Filip 1be, Bieniek Jakub 3ab, Wyszomirski Franciszek 3ab, Markowski Karol 3ab,  Połoński Karol 3ab, Skabara Kamil 3ab, Łobodziński Przemysław 2a

W dniach 12.11.2018 oraz 19.11.2018 w hali sportowej Powiatowego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Kętrzynie odbył się finał powiatowy SZS w Piłce Siatkowej chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych. W rozgrywkach wzięło udział pięć drużyn z powiatu kętrzyńskiego: ZS CKR w Karolewie, ZS im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie, ZS w Reszlu, ZS im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie oraz PCE w Kętrzynie. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.   Drużyna nasza na cztery rozegrane mecze wygrała trzy ulegając jedynie w  tie-breaku drużynie z Karolewa i zajęła drugie miejsce awansując razem z Z S CKR w Karolewie do Finału rozgrywek Rejonowych. Brawo Panowie i powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Wyniki spotkań:

ZSO im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie  -  ZS w Reszlu   2:0

ZSO im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie  -  ZS i. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie   2:0

ZSO im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie  -  PCE w Kętrzynie   2:0

ZSO im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie  -  ZS CKR w Karolewie   1:2

 

Tabela końcowa:

1. ZS CKR w Karolewie
2. ZSO im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie
3. PCE w Kętrzynie
4. ZS i. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie
5. ZS w Reszlu

 

Trener: Sylwester Gacioch