Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2021/2022

W 2021 roku nabór do szkół ponadpodstawowych odbywa się drogą elektroniczną. Od 17 maja możecie logować się na stronie:

👉  https://ketrzyn.edu.com.pl/kandydat

 

Zespół z Gimnazjum nr 3 w Kętrzynie wystąpił w następującym składzie:

Gołębiowski Mateusz 3a, Hartwig Adrian 3a, Boszko Patryk 3b, Goluch Bartosz 3b, Gotowski Bartosz 3b, Kulmaczewski Kamil 3b, Lubelski Filip 3b, Winiarski Kacper 3b, Kamiński Maciej 3c

 

Zawody zorganizowano i przeprowadzono dnia 19.11.2018 w hali Mistrzów przy ul. Stanisława Moniuszki w Kętrzynie. W eliminacjach Miejskich a zarazem i Powiatowych Finału Szkolnego Związki Sportowego wzięły udział tylko dwa gimnazja z naszego miasta: Szkoła Podstawowa nr 4 i Gimnazjum nr 3 im. W. Kętrzyńskiego. Po zaciętej i stojącej na wysokim poziomie grze zwycięzcami została szkoła nr 4 wygrywając w tie-breaku 2:1 z Gimnazjum Nr 3.

Trener: Sylwester Gacioch