Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

18 marca 2022 r. odbył się finał XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego im. gen. Sylwestra Kaliskiego. Wzięło w nim udział 100 uczniów wyłonionych spośród 1250 uczestników reprezentujących 68 szkół ponadpodstawowych. Organizatorem konkursu jest Wojskowa Akademia Techniczna. Komisja  pod przewodnictwem dyrektora Instytutu Matematyki i Kryptologii Wydziału Cybernetyki WAT dr. hab. Marka Kojdeckiego wyłoniła 10 laureatów.

Naszą szkołę reprezentowała Kalina Sałyk z klasy 3a, która przygotowywała się do konkursu pod kierunkiem pani Joanny Hryniewickiej-Bućko. Kalina zajęła bardzo wysokie 13 miejsce i uzyskała tytuł finalisty.

A oto wrażenia po konkursie:

„Udało mi się zająć wysokie miejsce. Mimo że trochę zabrakło, by uzyskać tytuł laureata i indeks na WAT, to uważam, że warto było spróbować swoich sił. Z pewnością wezmę udział w przyszłorocznej edycji, do czego zachęcam wszystkich miłośników matematyki.” - Kalina

Gratulujemy i życzymy zwycięstwa za rok!