Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

21 marca 2022 roku w Zespole Szkół im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Węgorzewie odbył się wieczór poetycki będący zwieńczeniem Międzynarodowego Konkursu Poetyckiego Namuzowywanie.  Jakub Sieńko - uczeń klasy 1c,  reprezentował naszą szkołę jako młody poeta wyróżniony w tym konkursie. Spotkanie przebiegało w niezwykle uroczystym i lirycznym nastroju. Widzowie mogli wysłuchać nagrodzonych wierszy w interpretacji samych twórców. Wieczór urozmaiciły piękne aranżacje utworów muzycznych.

W konkursie, którego rozstrzygnięcie nastąpiło wcześniej, wzięła także udział uczennica klasy 2d1- Alicja Czubowska, która zajęła drugie miejsce.

Młodym artystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!