Szybki dostęp

 

Miło nam poinformować, że Alicja Służała, uczennica klasy Ic, znalazła się w gronie wolontariuszy wyróżnionych przez Burmistrza Miasta Kętrzyn podczas finału XXVII Lokalnego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Nasza koleżanka reprezentowała również powiat kętrzyński podczas finału ogólnopolskiego tego Konkursu.

Ala jest niezwykłą młodą osobą. Skromna, zawsze uśmiechnięta, chętnie służy pomocą innym. Od kilku lat angażuje się w działania na rzecz społeczności lokalnej, jest wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bierze udział w biegach charytatywnych. W tym roku szkolnym, pomimo trwającej pandemii, Ala włączyła się w szereg działań zainicjowanych przez naszą szkołę, m. in.: pomagała przy zbiórce pieniędzy na Fundację Rak’n’Roll, uczestniczyła w warsztatach dotyczących praw człowieka i ochrony klimatu, reprezentowała naszą społeczność podczas Wirtualnego Festiwalu Edukacji Globalnej.

Alu! Wszyscy serdecznie Ci gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!