Szybki dostęp

 

Zapraszamy na recital Pauliny Prokop, Pauliny Kościelniak i Karoliny Zagroby (tegorocznych maturzystek I Liceum Ogólnokształcącego im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie), który odbędzie się 19 czerwca 2022 roku o godz. 18.00 w baraku nr 17, który znajduje się na terenie Wilczego Szańca w Gierłoży. Darmowe bilety do odbioru w kasie Wilczego Szańca od godziny 17.00 w dniu recitalu.
 
"Trzy głosy" to projekt zwieńczający naszą kilkuletnią artystyczną współpracę pod skrzydłami Pana Jarosława Olejnika. Tym razem pragniemy zabrać Was w muzyczną podróż, podczas której wspólnie będziemy odkrywać nie tylko uroki poezji śpiewanej, lecz także utworów lat 90', współczesnego popu czy piosenki aktorskiej - krótko mówiąc, planujemy zapewnić naszym słuchaczom wieczór pełen różnorodnych wrażeń estetycznych. Pozwólcie zaczarować się dźwiękami pianina, nastrojowością surowej przestrzeni i nieoczywistym/nietuzinkowym doborem repertuaru, wyjątkowym dla każdego z trzech Głosów!
 
Mecenasem naszego wydarzenia jest Nadleśnictwo Srokowo z Panem Nadleśniczym Zenonem Piotrowiczem na czele. Gospodarzem natomiast jest Ośrodek Edukacji Historyczno-Przyrodniczej „Wilczy Szaniec” w Gierłoży pod dowództwem Z-cy Nadleśniczego Pana Sebastana Trapika.
 
Serdecznie zapraszamy!!!!