Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Fundacja edukacyjna Perspektywy zaprasza dziewczęta ze szkół średnich do udziału w projekcie wspierającym edukację dziewcząt w obszarze nowych technologii oraz przygotowującego je do pracy w branży gier video.

Na stypendystki czeka roczne stypendium w wysokości 1000 zł miesięcznie, cykl warsztatów poświęcony różnym aspektom tworzenia gier, a także indywidualna opieka mentorska ekspertów z CD PROJEKT RED. Rekrutacja do programu „Dziewczyny w Grze !” potrwa do 25 listopada 2021. Formularz dostępny na stronie programu www.dziewczynywgrze.pl

Materiały nt. programu dostępne są też w bibliotece szkolnej.