Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Badanie losów absolwentów naszej szkoły realizowane jest już od wielu lat. Badaniem objęci są uczniowie, którzy kończą Liceum, ukończyli naukę i zdali egzamin maturalny. Monitorowanie Losów Absolwentów umożliwia nam poznanie dalszej kariery edukacyjno – zawodowej młodzieży kończącej naukę, pomaga udoskonalać ofertę dydaktyczną naszej szkoły. Udzielane odpowiedzi mają charakter poufny, a wyniki badań prezentowane są w postaci zbiorczych zestawień. Znajdziecie tam wybierane przez absolwentów uczelnie, miasta oraz kierunki studiów.

Zapraszam do zakładki Losy Absolwentów.

Bożena Wójcik-Wasilewska