Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2021/2022

 

Matura 2021 - wytyczne i terminy

 

Hejka! Mamy do was ogromną prośbę, sprawa jest wyjątkowo pilna i liczymy na szybkie zaangażowanie. W ostatnim czasie obrałyśmy sobie za cel pomoc zwierzakom w schroniskach. W tym tygodniu pomóc chcemy schronisku w Olecku, które zmaga się z brakiem karmy, ciepłych rzeczy. Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc, jeśli ktoś ma możliwość zakupu karmy, to do środy/góra czwartku porannych godzin karmę można dostarczyć do szkoły do godz. 16, do sali nr 16, bądź skontaktować się z nami w wiadomości prywatnej (Karola Zagroba, Gabi Małagocka), bądź w wiadomości prywatnej na dzienniku do Pana Roberta Puczela, to rzeczy zostaną odebrane osobiście. Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca, a zwierzaki niczym nie zasłużyły sobie na swój los, są niezwykle wdzięczne i oddane człowiekowi, otoczone wspaniałą opieką, jednak sprawy finansowe nie są za dobre i wyżywienie takich zwierzaków jest bardzo drogie!
 
Dlatego kochani działamy ! Mamy mało czasu, ale wierzę w naszą siłę!
 
Karolina Zagroba