Szybki dostęp

 

Organizacja szczepień

 

Fundacja edukacyjna Perspektywy zaprasza dziewczęta ze szkół średnich do udziału w projekcie wspierającym edukację dziewcząt w obszarze nowych technologii oraz przygotowującego je do pracy w branży gier video.

Na stypendystki czeka roczne stypendium w wysokości 1000 zł miesięcznie, cykl warsztatów poświęcony różnym aspektom tworzenia gier, a także indywidualna opieka mentorska ekspertów z CD PROJEKT RED. Rekrutacja do programu „Dziewczyny w Grze !” potrwa do 25 listopada 2021. Formularz dostępny na stronie programu www.dziewczynywgrze.pl

Materiały nt. programu dostępne są też w bibliotece szkolnej.

Po raz drugi zapraszamy Was do udziału w akcji na rzecz kobiet zmagających się z rakiem piersi. Wystarczy, że 26-ego października będziecie mieć na sobie jakiś różowy element stroju lub element dekoracyjny i weźmiecie udział w naszym kiermaszu słodkości. Całkowity dochód przeznaczymy na wsparcie Fundacji Rak’n’Roll.

LISTA KANDYDATÓW

DO MŁODZIEŻOWEJ RADY POWIATU KĘTRZYŃSKIEGO

I LO IM. W. KĘTRZYŃSKIEGO W KĘTRZYNIE

 

1. Natalia Hałak – kl. 1c

2. Alicja Czubowska – kl. 2d1

3. Aleksandra Komor – kl. 2d2

4. Kalina Sałyk – kl. 3a

5. Klaudia Semeniuk – kl. 3c

 

Szkolna Komisja Wyborcza:

Aleksandra Prusaczyk, Wiktoria Świerkowska, Alicja Służała

Badanie losów absolwentów naszej szkoły realizowane jest już od wielu lat. Badaniem objęci są uczniowie, którzy kończą Liceum, ukończyli naukę i zdali egzamin maturalny. Monitorowanie Losów Absolwentów umożliwia nam poznanie dalszej kariery edukacyjno – zawodowej młodzieży kończącej naukę, pomaga udoskonalać ofertę dydaktyczną naszej szkoły. Udzielane odpowiedzi mają charakter poufny, a wyniki badań prezentowane są w postaci zbiorczych zestawień. Znajdziecie tam wybierane przez absolwentów uczelnie, miasta oraz kierunki studiów.

Zapraszam do zakładki Losy Absolwentów.

Bożena Wójcik-Wasilewska

Zapraszamy wszystkich uczniów do zgłaszania się do Młodzieżowej Rady Powiatu Kętrzyńskiego. Chętni kandydaci mogą zgłaszać się do 13 października w sali numer 16 na każdej długiej przerwie, gdzie urzędować będzie Szkolny Komitet Wyborczy. Młodzieżowa Rada Powiatu to inicjatywa, która daje młodzieży możliwość decydowania o tym, co dzieje się w naszym powiecie i pozwala zaangażować się w lokalną politykę naszego regionu. Jeśli czujecie, że idealnie spełnicie się w tej roli i chcecie być częścią tego organu, jeszcze raz serdecznie zapraszamy do zgłaszania się! Wybory odbędą się w naszej szkole dnia 20 października.