Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

 

 

Do naszej szkoły dotarły wreszcie długo wyczekiwane wykrojniki do laleczek, które będziemy przygotowywać w ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata”. Wraz z p. Małgorzatą Fiedorowicz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnego szycia w poniedziałkowe popołudnia do Sali nr 23. Ci z Was, którzy chcieliby laleczkę przygotować samodzielnie, mogą zgłosić się z materiałem do gabinetu pedagoga szkolnego i odrysować szablon.  Dla każdej laleczki przygotowany jest specjalny certyfikat UNICEF, na którym będziecie mogli umieścić informacje o Was – autorach – oraz o czasie i miejscu powstania laleczki. Zatem igły w dłoń i zabieramy się do pracy!

Monika Darmofał - Karanowska