Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Wczoraj w Ośrodku Edukacji Historyczno-Przyrodniczej "Wilczy Szaniec" Nadleśnictwa Srokowo, w baraku nr 17 odbył się recital naszych trzech tegorocznych absolwentek: Pauliny Prokop, Pauliny Kościelniak i Karoliny Zagroby. Była to muzyczna uczta. Było pięknie, nastrojowo i wzruszająco. Zapraszamy na krótki materiał filmowy autorstwa Stojedynka. Niedługo pojawi się obszerniejsza relacja i zdjęcia 🙂