Nagrody pomogła wykonać p. Magdalena Donat @magdekor.pl

 

Jakiś czas temu, jak wszyscy wiemy, kultura została zamknięta. Nasza szkolna społeczność bardzo z tego powodu cierpiała. W szczególności miłośnicy Teatru im. S. Jaracza w Olsztynie. W tych ciężkich czasach postanowiliśmy docenić naszych ulubionych aktorów i podtrzymać ich na duchu. Zrobiliśmy ankietę i wybraliśmy Aktorkę i Aktora 2020 roku oraz Anioła Teatru.

Aktorką 2020 roku została p. Ewa Pałuska-Szozda, Aktorem 2020 p. Grzegorz Gromek, a Aniołem Teatru – niezniszczalna p. Irena Telesz-Burczyk. Oprócz nagród (pamiątkowych statuetek), które pomogła nam wykonać p. Magdalena Donat @magdekor, nagraliśmy również mini Galę rozdania nagród. Na Gali wystąpili członkowie szkolnej grupy teatralnej „RAMPA”.

Z tego co udało nam się dowiedzieć nagrodzeni aktorzy byli zaskoczeni, wzruszeni i bardzo dumni. Było to w ich mniemaniu przebłysk normalności w tym trudnym czasie. My również jesteśmy dumni i zadowoleni, że udało nam się sprawić naszym ulubieńcom chociaż odrobinę radości.

Nasi ulubieni aktorzy nie pozostali dłużni i wysłali nam taką oto wiadomość:

Trzymamy za słowo i do zobaczenia w Teatrze!