Szybki dostęp

 

 
Black Holly. Okrutny książę. Wydaw. Jaguar
*Pierwsza część trylogii o zbrodni, podstępach i żądzy władzy w magicznej krainie elfów*
 
Książkę poleca Joanna Kreczman z klasy 3D1
 
„Okrutny książę” to pierwszy tom trylogii autorstwa Holly Black. Książka opowiada o Jude, która wraz ze swoimi siostrami, wskutek nieprzyjemnych wydarzeń, jest zmuszona zamieszkać w Elfhame – krainie zamieszkanej głównie przez elfy oraz inne nierealne stworzenia. Śmiertelniczka w niebezpiecznym świecie nie ma łatwo, o czym Jude przekonuje się na własnej skórze. Intrygi, sekrety i zwroty akcji zawarte w powieści wciągają i sprawiły, że nie mogłam oderwać się od czytania. Miłośnicy wątków romantycznych z pewnością się nie zawiodą, ponieważ i takie atrakcje zapewniła autorka swoim czytelnikom.
 
Polecam sięgnąć po tę pozycję i przekonać się o talencie Holly Black. Niebawem przeczytam kolejny tom, nie mogę się doczekać!! 😃
 
Recenzje można wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.