Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Zapraszam do przeczytania recenzji książki "Niewidzialne życie Addie LaRue"  V. E. Schwab. Recenzja autorstwa Mai Orłowskiej z 2c.

W XVIII wiecznej wiosce we Francji żyje młoda Adeline LaRue, która marzy o wolności, swobodzie i podróżowaniu, ale jej rodzina ma co do niej inne plany i zmusza ją do zawarcia małżeństwa z mężczyzną, którego nie kocha. Dziewczyna ucieka sprzed ołtarza i zwraca się z prośbą o pomoc do bogów, co okazuje się dla niej niewyobrażalnym błędem do końca życia... a właściwie do momentu kiedy Luc nie zabierze jej duszy. Po spędzaniu trzystu lat w samotności jej życie nagle diametralnie się zmienia, a powodem tego jest nieznajomy z antykwariatu…

Czytając tę książkę można oderwać się od rzeczywistości. Podróżować po różnych zakątkach świata na przestrzeni setek lat. Docenić, jak ważne jest posiadanie kochających nas osób przy sobie. Dostrzec, jak niepostrzeżenie ucieka nam czas i nauczyć się doceniania drobnych rzeczy, które nas otaczają. "Niewidzialne życie Addie LaRue" jest napisane pięknym stylem, a liczne nawiązania do sztuki świetnie to uzupełniają.

Polecam Maja Orłowska z IIc

 
Książka dostępna w naszej bibliotece szkolnej. Zakupiona z funduszy NPRC 2022.

Więcej znajdziecie na https://wielkibuk.com/2021/03/07/niewidzialne-zycie-addie-larue-v-e-schwab-recenzja/

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.