Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Zuzanna proponuje Wam recenzję kolejnej książki, która dostępna jest w naszej bibliotece.

Blackstock Terri. Dr@pieżca. Oficyna Wydawnicza Vocatio 2012

Książka Terri Blackstock pt. „Dr@pieżca” opowiada historię brutalnego zabójstwa nastoletniej Elli Carmichael. Dzięki wpisom, które zamieszczała na portalu Grape Vyne wpadła prosto w ręce bezlitosnego mordercy. Starsza siostra Elli - Krista wraz z ich ojcem są w stanie poświęcić wszystko by schwytać oprawcę i pomścić śmierć nastolatki. Pomaga im współzałożyciel portalu. W międzyczasie giną kolejne osoby.

Powieść jest pełna zwrotów akcji oraz porusza kwestię wiary w przypadku życiowej tragedii. Ta książka przypomina nam o zagrożeniach czyhających na nas w sieci i możliwych konsekwencjach udostępniania publicznie swojego życia.

Polecam Zuzanna Sawicz III CEg

 

Zachęcam do przesyłania recenzji książek, które wywarły na Was wrażenie :)
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.