Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2022/2023

/kliknij baner w celu uzyskania informacji o kierunkach/

_____________________________________________________________________________

Droga ósmoklasistko, drogi ósmoklasisto strona internetowa, którą powinieneś odwiedzić to:

http://ketrzyn.edu.com.pl

_____________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________

Nasza biblioteka szkolna dołączyła do akcji organizowanej przez warszawską Bibliotekę Publiczną nr 26 na Wawrze. Z okazji 130. rocznicy urodzin J.R.R. Tolkiena przepisujemy, odręcznie, znaną Wam powieść – „Hobbit”
Od Was zależy czym będziecie pisać. Można korzystać ze wszystkich narzędzi pisarskich - długopisów, markerów, ołówków a najbardziej piór. Przepisywany fragment można ozdabiać rysunkami, inicjałami, ramkami itp.

Piszemy na przerwach, w wyznaczonym miejscu w naszej bibliotece szkolnej, na białej kartce formatu A4, jednostronnie, osoba po osobie, z zachowaniem marginesów bocznych, aby później można było złożyć te nasze teksty w jedną książkę. Nasz fragment liczy sobie ok.50 linijek tekstu drukowanego.

 

Zapraszam Wszystkich chętnych

od 29.10.2021 godz.9.00 do przepisania "naszego" fragmentu 

 

Bożena Wójcik-Wasilewska

Nauczyciel-bibliotekarz

Źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/events/552578169300900/?ref=newsfeed