Szybki dostęp

 

Organizacja szczepień

 

Carss Kiersa: Rywalki. Warszawa: Wydawnictwo Jaguar. 

Cały cykl „Selekcja” najdziesz w naszej bibliotece. Jest to możliwe dzięki absolwentce Gabrysi i jej mamie, które podarowały te i wiele innych książek do biblioteki szkolnej.

 35 dziewczyn. Jedna korona.

Dla trzydziestu pięciu dziewcząt Eliminacje są szansą ich życia. To dzięki nim mają szansę uciec z ponurej rzeczywistości. Ze świata, w którym panują kastowe podziały, wprost do pałacu, w którym będą spełniane ich życzenia. Z miejsca, gdzie głód i choroby są na porządku dziennym, do krainy jedwabi i klejnotów. Celem Eliminacji jest wyłonienie żony dla czarującego i przystojnego księcia Maxona. Każda dziewczyna marzy o tym, by zostać Wybraną. Każda poza Americą Singer. Dla Ameriki Eliminacje to koszmar. Oznacza konieczność rozstania z Aspenem – jej sekretną miłością i opuszczenie domu. A wszystko tylko po to, by wziąć udział w morderczym wyścigu o koronę, której wcale nie pragnie. Jednak gdy spotyka Maxona, który naprawdę przypomina księcia z bajki, America zaczyna zadawać sobie pytanie, czy naprawdę chce za wszelką cenę opuścić pałac. Być może życie o jakim marzyła wcale nie jest lepsze niż to, którego nawet nie chciała sobie wyobrazić…

Lubimyczytać.pl

 

Więcej znajdziecie na yt : np.

https://www.youtube.com/watch?v=PEBbT55g3gQ  Maja K.-To warto czytać J

Bożena Wójcik-Wasilewska