Szybki dostęp

 

Organizacja szczepień

 

Drodzy Uczniowie,

dzisiejsza zakończenie roku szkolnego miało charakter inny niż zwykle. Rozstawaliśmy się w klasowych gronach. Widomo, skąd te ograniczeniaJ. Bądźmy dobrej myśli, że to jeszcze „chwila” i wracamy do tradycyjnych spotkań, imprez i uroczystości. Mieliśmy tego namiastkę w ostatnim miesiącu. Jakże piękna stała się szkoła, gdy korytarze zapełniły się Waszym gwarem. To Wy jesteście najwyższą wartością i sensem naszej pracy. Szkoła jest miejscem, gdzie mimo wielu stresów, dorastacie i uczycie się, przechodząc z jednego etapu życia do drugiego, a my dzięki Wam przeżywamy każdego roku te wszystkie etapy na nowo i zawsze inaczej. Dziękujemy Wam za energię i młodość. Życzymy najpiękniejszych wakacji. Bądźcie dociekliwymi badaczami, uważnymi obserwatorami umiejącymi odnajdywać swoje miejsce w świecie. Poczujcie smak przygody.

Pragniemy podziękować wszystkim tym, którzy godnie reprezentowali szkołę na olimpiadach, konkursach, turniejach, przeglądach, festiwalach i  zawodach  sportowych. Dziękujemy Nauczycielom za determinację, cierpliwością i pasję. Dziękujemy Rodzicom za współpracę i zaangażowanie w życie szkoły.

Dziękujemy Władzom Oświatowym za wszelkiego rodzaju wsparcie, za zrozumienie dla trudności, z jakimi się borykamy, za wiarę w marzenie o coraz lepszej polskiej szkole.

 Oliwia Piotrowicz i Joanna Hryniewicka-Bućko