Szybki dostęp

 

 

Naszą niecodzienną liturgię ubogacił pięknym śpiewem nasz szkolny zespół wokalno – instrumentalny pod kierunkiem p. Tomasza Kolendy. W czytanie Słowa, komentarze i całą oprawę liturgiczną włączyli się uczniowie, nauczyciele i Dyrekcja szkoły. Towarzyszył nam poczet sztandarowy, który właśnie w tych dniach obchodził swą pierwszą rocznicę poświęcenia.

Ks. Łukasz na zakończenie mszy świętej podziękował wszystkim nauczycielom za świadectwo wiary wobec wychowanków i postawę chrześcijańską wszystkich na mszy obecnych.

Szczególnym przeżyciem podczas tej Uroczystości była obecność relikwii św. Jana Pawła II, które mogliśmy uczcić indywidualnie. To osobiste spotkanie ze świętym było bardzo wyjątkowym doświadczeniem. Serdecznie dziękujemy Ks. Łukaszowi, że postarał się o obecność relikwii pośród nas.

Niech słowa Św. Jana Pawła II „Nie bójcie się iść drogą świętości. Nie bójcie się przyjąć Chrytusa” towarzyszą nam w naszej codzienności.