REKRUTACJA 2020/2021

z 24.04. 2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Maturzyści

Uprzejmie informujemy, że do 24 maja br. została przedłużona
przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i
placówkach oświatowych, a także przesunięciem terminu egzaminów
zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu
egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji
Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

Egzaminy pisemne maturalne rozpoczną się 8 czerwca. Nie będzie w tym roku egzaminów maturalnych ustnych.

Tak wygląda harmonogram tegorocznych wiosennych egzaminówhttps://www.gov.pl/web/edukacja

KOMUNIKAT

W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

Zwieńczeniem dwutygodniowej pracy stał się wernisaż, który odbył się w sobotę 6 września br. na terenie Leśnej Szkoły przy nadleśnictwie Srokowo, na którym zaprezentowali swoje dzieła wszyscy twórcy. Na wernisażu członkowie szkolnego koła fotograficznego „Światłoczuli” mieli okazję pokazać swoje zdjęcia. W specjalnie przygotowanym namiocie zaprezentowali prawie 40 prac o tematyce przyrodniczej. Był to wielki zaszczyt, gdyż prace naszych uczniów wisiały obok prac znanych w świecie artystycznym malarzy i rzeźbiarzy.

Nasi fotografowie zostali docenieni prze organizatorów i samych artystów, którzy już teraz zaprosili naszych uczniów na kolejny plener, który odbędzie się za rok.

Zapraszamy do galerii zdjęć z pracami naszych uczniów.