Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę podziękować wszystkim Nauczycielom i Pracownikom za pasję i entuzjazm w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy naszej szkoły.

W tym szczególnym dniu życzę Państwu wytrwałości, spokojnej pracy, wykonywanej w poczuciu bezpieczeństwa i stabilizacji, aby codzienne zaangażowanie i  trud wkładany w edukację i wychowanie znalazły trwałą wdzięczność uczniów i wychowanków oraz ich rodziców. Niech towarzyszy Wam przekonanie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt. Przyjmijcie życzenia przede wszystkim zdrowia, zadowolenia i satysfakcji  zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

Oto recepta na szczęście: znajdź swoje miejsce na ziemi, zapracuj na nie, wypełnij je ludźmi, których kochasz, i marzeniami do spełnienia, zadbaj o zdrowie, a będziesz szczęśliwa/y.

Kochani Uczniowie i Rodzice, dziękujemy za niespodziankę, która nam przygotowaliście. To było urocze. Tradycyjnie tego dnia wyróżniającym się pracownikom przyznano Nagrody Starosty i Nagrody Dyrektora.

Nagrody Starosty otrzymały:

1. Joanna Hryniewicka - Bućko