Szybki dostęp

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę podziękować wszystkim Nauczycielom i Pracownikom za pasję i entuzjazm w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy naszej szkoły.

W tym szczególnym dniu życzę Państwu wytrwałości, spokojnej pracy, wykonywanej w poczuciu bezpieczeństwa i stabilizacji, aby codzienne zaangażowanie i  trud wkładany w edukację i wychowanie znalazły trwałą wdzięczność uczniów i wychowanków oraz ich rodziców. Niech towarzyszy Wam przekonanie, że tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt. Przyjmijcie życzenia przede wszystkim zdrowia, zadowolenia i satysfakcji  zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz samych dobrych dni w całym roku szkolnym.

Oto recepta na szczęście: znajdź swoje miejsce na ziemi, zapracuj na nie, wypełnij je ludźmi, których kochasz, i marzeniami do spełnienia, zadbaj o zdrowie, a będziesz szczęśliwa/y.

Kochani Uczniowie i Rodzice, dziękujemy za niespodziankę, która nam przygotowaliście. To było urocze. Tradycyjnie tego dnia wyróżniającym się pracownikom przyznano Nagrody Starosty i Nagrody Dyrektora.

 

Nagrody Starosty otrzymały:

 1. Joanna Hryniewicka - Bućko
 2. Małgorzata Niedźwiecka

 

Nagrody Dyrektora otrzymali:

 1. Monika Darmofał- Karanowska
 2. Małgorzata Fiedorowicz
 3. Jarosław Gresik
 4. Andrzej Lewandowski
 5. Jarosław Olejnik
 6. Robert Puczel
 7. Anna Szepczyńska
 8. Ewa Tabaka
 9. Anna Wachnik
 10. Urszula Wankiewicz
 11. Bożena Wójcik-Wasilewska