Szybki dostęp

 

Dnia 29 września mieliśmy okazję uczestniczyć w spotkaniu z mentorem dr hab. Panem Krzysztofem Krukowskim, który pomógł przygotować się nam do finału projektu z przedsiębiorczości „SHOWBIZ- Show Us Your Business”.

Było to drugie spotkanie po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią. Dotyczyło przygotowania modelu Business Model Canvas oraz finałowej prezentacji naszego projektu.

Nasz mentor odpowiedział na nasze pytania i rozwiał wszystkie wątpliwości. Powiedział także, na czym powinniśmy się skupić i co jest najważniejsze w czasie promocji projektu przed potencjalnymi inwestorami.

Finał rozgrywek SHOWBIZ odbędzie się w formie zdalnej 27 października. Podczas finału zaprezentowane zostaną filmy oraz pytania komisji dotyczące przedmiotu prezentacji. Nasza szkoła bierze udział w postaci jednodniowego spotkania on-line trwającego 5 godzin.

Trzymajcie za nas kciuki.

Kacper Winiarski II CEG