Dnia 29 listopada br. w naszej szkole obchodziliśmy andrzejki. W tym roku za ich przygotowanie była odpowiedzialna klasa 1a. Pierwszym zadaniem, z którym musiały zmierzyć się mat-fizy było udekorowanie klasy. Pod okiem przewodniczącej szkoły sala nr 1 zamieniła się w magiczny pokój wróżb w którym od godziny 9:00 można było usłyszeć przepowiednie o naszej przyszłości. Wróżki i wróżbici, czyli uczniowie 1a przygotowali wróżby z kartami, woskiem, sercami, kubeczkami czy kolorowymi kartkami oraz kwiatami. Jednak największym zainteresowaniem cieszyły się losy przygotowane przez nauczycieli, w których można było wylosować np. torbę słodyczy od Księdza czy dodatkową szóstkę z wuefu. 120 losów zniknęło w kilka minut! Musimy powtórzyć to za rok:)

Kalina Sałyk