REKRUTACJA 2020/2021

z 24.04. 2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Maturzyści

Uprzejmie informujemy, że do 24 maja br. została przedłużona
przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i
placówkach oświatowych, a także przesunięciem terminu egzaminów
zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu
egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji
Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

Egzaminy pisemne maturalne rozpoczną się 8 czerwca. Nie będzie w tym roku egzaminów maturalnych ustnych.

Tak wygląda harmonogram tegorocznych wiosennych egzaminówhttps://www.gov.pl/web/edukacja

KOMUNIKAT

W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

Z wielką przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki testu TOEIC® LISTENING AND READING, który nasi uczniowie pisali na początku października. Średni wynik, jaki uzyskali  maturzyści (test pisało 48 osób), to B1 w skali CEFR. Szczególnie gratulujemy Emilii Tomczak (100%), Kacprowi Jurczykowi i Damianowi Sucheckiemu, którzy uzyskali certyfikat poziomu C1. Certyfikat poziomu B2 (wynik najczęściej wymagany przez pracodawców) otrzymało 9 osób, poziomu B1 – 12 osób, poziomu A2 – 24 osoby. Gratulacje wszystkim uczniom złożyła pani dyrektor Oliwia Piotrowicz na uroczystym wręczeniu zaświadczeń, które odbyło się w auli naszej szkoły dnia 30 października.

Przypominamy, że TOEIC® Listening and Reading to obecnie najczęściej zdawany test z języka angielskiego w środowisku pracy, który został stworzony na życzenie firm i pracodawców. Odpowiada na potrzeby rynku pracy w zakresie weryfikacji i certyfikacji zaawansowania z języka angielskiego.

Maturzystom gratulujemy, a pozostałych uczniów zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji, która odbędzie się za rok.

Dziękujemy Oliwii Tylutkiej z klasy 1dL za fotki :)