2 Ogólnopolski Przegląd Piosenki Artystycznej

Z wielką przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki testu TOEIC® LISTENING AND READING, który nasi uczniowie pisali na początku października. Średni wynik, jaki uzyskali  maturzyści (test pisało 48 osób), to B1 w skali CEFR. Szczególnie gratulujemy Emilii Tomczak (100%), Kacprowi Jurczykowi i Damianowi Sucheckiemu, którzy uzyskali certyfikat poziomu C1. Certyfikat poziomu B2 (wynik najczęściej wymagany przez pracodawców) otrzymało 9 osób, poziomu B1 – 12 osób, poziomu A2 – 24 osoby. Gratulacje wszystkim uczniom złożyła pani dyrektor Oliwia Piotrowicz na uroczystym wręczeniu zaświadczeń, które odbyło się w auli naszej szkoły dnia 30 października.

Przypominamy, że TOEIC® Listening and Reading to obecnie najczęściej zdawany test z języka angielskiego w środowisku pracy, który został stworzony na życzenie firm i pracodawców. Odpowiada na potrzeby rynku pracy w zakresie weryfikacji i certyfikacji zaawansowania z języka angielskiego.

Maturzystom gratulujemy, a pozostałych uczniów zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji, która odbędzie się za rok.

Dziękujemy Oliwii Tylutkiej z klasy 1dL za fotki :)