Szybki dostęp

 

Dnia 31.05.2019 r w naszej szkole odbył się teleturniej pt; ,,Kocham Cię Szkoło!” Został zorganizowany przez nasz samorząd z okazji uroczystości Dnia Dziecka. Uczniowie podczas godzinnej zabawy mogli poczuć się jak w prawdziwym show telewizyjnym. Konkurencje były bardzo zróżnicowane, liczyły się: kreatywność, szybkość, sprawność oraz wiedza. Ostatecznymi zwycięzcami została klasa 3a gimnazjum, której bardzo serdecznie gratulujemy. Rywalizacja była zacięta, konkurencja wysoka, ale zabawa przednia. O wygranej decydowały pojedyncze głosy. Gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy za wasz wkład i zaangażowanie. Należy wspomnieć także o nauczycielach, którzy także przez tę godzinę mogli oderwać się od rzeczywistości i wziąć udział w naszym teleturnieju. Gratulujemy pomysłowości, odwagi oraz dziękujemy za okazane wsparcie.