Rekrutacja 2019/2020

 

Zapraszamy na koncert "Miłość nie wszystko wybaczy..."

 

Otóż, jeśli tylko masz zapał i chęci, by się rozwijać, poznawać, doświadczać oraz doskonalić to w ofercie zajęć pozalekcyjnych na pewno znajdziesz coś dla siebie. W pierwszym semestrze tego roku szkolnego organizowano akcje i cykliczne przedsięwzięcia oraz prowadzono następujące zajęcia:

Sportowe:

  • piłka siatkowa (p. Biała Alicja, p. Gacioch Sylwester)
  • piłka ręczna (p. Jastrzębska Agnieszka, p. Lewandowski Andrzej)
  • piłka koszykowa (p. Lewandowski Andrzej)
  • bilard (p. Lewandowski Andrzej)
  • rajd rowerowy (p. Gacioch Sylwester. p. Puczel Robert)

 

Wokalno – muzyczne (p. Olejnik Jarosław)

Literacko – poetyckie (p. Wachnik Anna)

Fotograficzne: (p. Olejnik Jarosław)

 

Koła przedmiotowe:

  • języka łacińskiego (p. Biedrzycka Beata)
  • języka niemieckiego (p. Cudziło Dariusz, p. Krzyszkowska Iwona)
  • języka angielskiego (p. Grabias Ludmiła, p. Tabaka Ewa)
  • języka polskiego (p. Niedźwiecka - Dżus Elżbieta, Wachnik Anna)
  • języka rosyjskiego (p. Tabaka Ewa)
  • wiedzy o bezpieczeństwie i obronności (p. Fiedorowicz Małgorzata)
  • wiedzy o społeczeństwie (p. Biedrzycka Beata, p. Niedźwiecka Małgorzata)
  • historii (p. Niedźwiecka Małgorzata)
  • biologiczne (p. Korzeniewska – Siwek Beata)
  • matematyczne (p. Grochecka Sylwia, p. Żołędziowska Monika)
  • geograficzne (p. Puczel Robert)
  • chemiczne (p. Wankiewicz Urszula)

 

Zajęcia wyrównawcze:

  • matematyka (p. Bielska Magdalena, p. Chudzik Jolanta, p. Grochecka Sylwia)
  • język niemiecki: (p. Krzyszkowska Iwona)
  • język angielski (p. Sadowska Katarzyna)
  • język polski (p. Wiśniewska Agnieszka)
  • historia (p. Zapolska Halina)

 

Warsztaty i konsultacje dla maturzystów:

  • matematyka (p. Bielska Magdalena, p. Chudzik Jolanta)
  • język polski (p. Chlewiński Tomasz, p. Niedźwiecka-Dżus Elżbieta)
  • język angielski (p. Chotyniec Joanna)
  • wiedza o społeczeństwie (p. Gresik Jarosław)
  • historia (p. Niedźwiecka Małgorzata)
  • biologia (p. Szepczyńska Anna)
  • chemia (p. Wankiewicz Urszula)

 

Wymiana polsko – niemiecka  (p. Cudziło Dariusz, p. Puczel Robert, p. Fiedorowicz Małgorzata)

Szkolne Koło Psychologii Społecznej (p. Ożarowska Patrycja)

Maraton Pisania Listów (p. Darmofał – Karanowska Monika)

Noc edukacyjna (p. Gacioch Sylwester, p. Chlewiński Tomasz, p. Gresik Jarosław, p. Korzeniewska – Siwek Beata, p. Grochecka Sylwia, p. Żołędziowska Monika)

Zajęcia grupy teatralnej RAMPA ( p. Olejnik Jarosław)

Systematyczne wyjazdy do Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie (p. Olejnik Jarosław).

 

            Rozpoczął się nowy semestr, a z nim kolejne przedsięwzięcia. Liczymy na Wasze zaangażowanie, drodzy uczniowie, na nowe pomysły oraz aktywności pozalekcyjne, które spełnią Wasze oczekiwania.