Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2019/2020

 

W dniach od 13 do 16 listopada w naszej szkole odbyły się zajęcia z preorientacji zawodowej zorganizowane przez uczniów z klasy Ia, jako projekt z ekonomii pod tytułem „Zawody przyszłości”. Brali w nich udział uczniowie klas pierwszych. Na zajęciach młodzież mogła dowiedzieć się o sytuacji na dzisiejszym rynku pracy oraz jakie są wymagane kwalifikacje. Zajęcia przeprowadzone były przez specjalistę w tej dziedzinie – Panią Małgorzatę Hrycenko.

Do tej pory nikt nie zorganizował takiego przedsięwzięcia. Zajęcia z zawodoznawstwa były bardzo ciekawe, zainteresowały większość osób, a przede wszystkim pomogły w wyborze przyszłego zawodu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeprowadzonego projektu. Nauczył nas wielu ważnych umiejętności potrzebnych w dalszej edukacji, jak i w życiu dorosłym. Nauczyliśmy się pracy w grupach, odpowiedzialności, a także rozwinęliśmy swoje zdolności interpersonalne.