Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2019/2020

 

Dzisiaj w naszej szkole miało miejsce miłe zdarzenie :) grono pedagogiczne postanowiło zrobić naszym aktorom ze spektaklu "Młodzież '44 - pamiętamy!" miłą niespodziankę w postaci tortu.

Co na ten temat mają do powiedzenia nauczyciele: "Najczęściej wśród wielu szkolnych wydarzeń są takie, kiedy uczniowie dziękują za coś swoim nauczycielom. Tym razem  role się odwróciły.  Postanowiliśmy wyrazić swoje uznanie twórcom przedstawienia „Młodzież ,44 – pamiętamy”. Drodzy Członkowie Grupy Teatralnej RAMPA, włożyliście wiele wysiłku i pracy, wzbudzając w widzach wielkie emocje. Doceniamy Wasze zaangażowanie i serdecznie gratulujemy odniesionego sukcesu. Cała kadra pedagogiczna życzy Wam wiele satysfakcji z pracy na scenie, weny twórczej, doskonałej formy artystycznej i zawsze pełnej widowni. W imieniu nauczycieli całej grupie teatralnej pani dyrektor Oliwia Piotrowicz złożyła dziś  młodym aktorom i ich opiekunowi życzenia i podziękowania oraz wręczyła mały upominek - słodką niespodziankę."

A co uczniowie: "W imieniu kółka teatralnego RAMPA chcielibyśmy serdecznie podziękować za przemiłą niespodziankę ze strony kadry nauczycielskiej. Widząc, że trud i starania, które włożyliśmy w przygotowania spektaklu zostały docenione, możemy śmiało zbierać energię i planować kolejne występy. Cieszymy się z tak pozytywnego odbioru spektaklu przez naszą kętrzyńską widownię. Łzy wzruszenia dostrzeżone u niektórych wywołało poruszenie wśród odtwórców ról młodych powstańców. Uświadomiło nam to, jak duże znaczenie ma podtrzymywanie pamięci o młodych ludziach walczących za wolną Polskę . Jeszcze raz serdecznie dziękujemy szerokiej publiczności za wszystkie miłe słowa wsparcia oraz otuchy, za ciepło i zrozumienie. Mamy nadzieję, że w przyszłości dane nam będzie spotkać się jeszcze raz na kolejnym spektaklu."

Prawda że miło :)