Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2019/2020

 

Po raz kolejny nasza szkoła przyłączyła się do przedświątecznej akcji Szpikowa paczka dla onkodzieciaczka organizowanej przez Drużynę Szpiku z Barcian. Szkolna koordynator akcji, pani Beata Korzeniewska-Siwek, wraz z pozostałymi opiekunami samorządu szkolnego, zorganizowała zbiórkę darów dla dzieci z Oddziału Onkologicznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Do zbiórki przyłączyły się prawie wszystkie klasy w naszej szkole, dzięki którym udało się zebrać ogromną ilość rzeczy: zabawek, pluszaków, książeczek, kolorowanek, lalek, gier planszowych, ubrań, słodyczy, artykułów papierniczych. Wasze dary zapełniły kilka kartonów, które wraz z zebranymi rzeczami w innych szkołach powiatu kętrzyńskiego w najbliższym czasie pojadą do dzieci z olsztyńskiego szpitala i w nadchodzące święta staną się bożonarodzeniowymi prezentami.

Za każdy odruch dobrego serca serdecznie wam dziękujemy. Wierzymy, że każde dobro, które od was wyszło wróci z powrotem ze zdwojoną mocą. Jesteście wielcy. Dziękujemy.

opiekunowie samorządu uczniowskiego