Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2019/2020

 

W niedzielę, 3 kwietnia pod Szczytnem odbył się I Mazurski Bieg na Kulce. Trasa biegu znajdowała się na terenie Rezerwatu Przyrody Kulka i miał długość 12,5 km. Wśród startujących znalazło się również 3 reprezentantów naszej szkoły.

W kategorii mężczyzn w wieku 16-19 lat wystartował Przemysław Łysowski zajmując 11 miejsce. W klasyfikacji generalnej, był 131 na 253 z czasem 1:04:06 (5:10/km). Przemek Ł: „Bieg był świetny!!! Było widać że organizatorzy byli dobrze przygotowani i dopięli wszystko na ostatni guzik. Atmosfera była rewelacyjna. Mimo kilku wymagających podbiegów, trasa była bardzo przyjemna. Przekraczając linie mety, byłem zadowolony zarówno z siebie jak i z uzyskanego czasu.

W kategorii mężczyzn w wieku 30-39 lat wystartował Jarosław Olejnik zajmując 9 miejsce. W klasyfikacji generalnej, był 30 na 253 z czasem 54:01 (4:19/km). Jarek O: „Pogoda, trasa, organizacja – wszystko na najwyższym poziomie! Wspaniała atmosfera i ludzie. To był mój pierwszy start po kontuzji, więc jestem zadowolony ze swojego wyniku.

W kategorii mężczyzn w wieku 40-49 lat wystartował Robert Puczel zajmując 17 miejsce. W klasyfikacji generalnej, był 86 na 253 z czasem 1:00:17 (4:51/km). Robert P: „I Mazurski bieg na Kulce to moje drugie w tym roku zawody. Jeden z przyjemniejszych biegów przy pięknej pogodzie, choć na nietypowym dystansie 12,5km. Założenia przed biegiem to zmieszczenie się w czasie 1 godziny, niestety zabrakło 17 sekund. Jednak czas 4:51 na km bardzo mnie satysfakcjonuje i dopinguje do dalszych treningów. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie dokonam czegoś fajnego i będę mógł się tym przed Wami pochwalić. Pozdrawiam biegaczy!".