Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021


SAMOKSZTAŁCENIE

 

 

Niby zwykły dzień, niby zwykłe imieniny zwykłego, poczciwego Andrzeja, a jednak świętują wszyscy. W tym magicznym dniu, drogi żaku, masz niepowtarzalną okazję poznać kręte koleje swojego losu. Drogie dziewczęta, czy wiecie, że imię chłopca, na które natraficie dziurawiąc czerwone, tekturowe serce, to imię Waszego przyszłego męża? Ach, właśnie! Ślub! Kiedy? Wtedy, kiedy Twój but z ciągu obuwniczego koleżanek z klasy ostatni zmieści się przy ścianie!Komu obecnie potrzeba delfickich wyroczni czy talentu Tejrezjasza? Uwaga, uwaga. Wystarczy niepozorny klucz, miska z wodą oraz lany wosk. Na co to przepis? Na zostanie klasowym guru, następcą wielkiego wróżbity Macieja. Oczywiście jeśli wykształciłeś u siebie zdolność do wciskania kitu innym, czyli przekonywania, że zwykły, zaschnięty placek z wosku to nie zwykły placek z wosku, tylko tajemnicza wizja elementu świetlanej przyszłości. To wszystko i o wiele więcej już w najbliższy piątek w naszej szkole. Oczywiście z dużym przymrużeniem oka...

Venaties