Szybki dostęp

 

Komunikat

REKRUTACJA 2020/2021

 

INFORMACJE DLA RODZICÓW, OPIEKUNÓW I UCZNIÓW


 

SAMOKSZTAŁCENIE

 

 


 

KOMUNIKAT W SPRAWIE INFORMACJI I ZALECEŃ MEN

z 24.04. 2020 r.

 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Maturzyści


Uprzejmie informujemy, że do 24 maja br. została przedłużona
przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.


W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i
placówkach oświatowych, a także przesunięciem terminu egzaminów
zmienione zostały również przepisy dotyczące m.in. harmonogramu
egzaminów, rekrutacji, zadań dyrektora Centralnej Komisji
Egzaminacyjnej oraz zespołów egzaminacyjnych.

Egzaminy pisemne maturalne rozpoczną się 8 czerwca. Nie będzie w tym roku egzaminów maturalnych ustnych.

 

Tak wygląda harmonogram tegorocznych wiosennych egzaminówhttps://www.gov.pl/web/edukacja

 


 

KOMUNIKAT


W związku z zagrożeniem koronawirusem, informuję, że od dnia 23 marca zawiesza się bezpośrednią obsługę interesantów w sekretariacie szkoły. Zawieszone zostają wizyty w szkole. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Kontakt osobisty jest możliwy w uzasadnionych przypadkach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Informacja telefoniczna w godzinach 8-11
pod nr telefonu:

89 751 32 37

Pytania można również kierować na adres e-mail:
sekretariat.staryogolniak@wp.pl
oraz poprzez dziennik elektroniczny

 


 

 

Pierwszym przystankiem na naszej trasie była łąka spowita mgłą. Zmoczone buty i rześkie, poranne powietrze dobrze wpłynęło na nasze senne nastroje. W porannej ciszy, dało się słyszeć odgłosy budzącej się do życia przyrody i oczywiście trzaski naszych migawek, które wystraszyły stado saren, które rozpłynęły się we mgle, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Kolejnym etapem naszej wędrówki były leśne polany i mokradła. Była to świetna okazja do dyskusji na temat technik fotograficznych. Udało nam się "ustrzelić" kilka wspaniałych widoków i potrenować „poruszenie”. Wyszukanie faktur, linii prostych i skośnych w otaczającej nas przyrodzie pochłonęła nas bez reszty. Dzięki tym ćwiczeniom powstało kilka ciekawych zdjęć, które już niedługo będzie można podziwiać na wystawie w KCK (na którą już teraz zapraszamy).

Na koniec naszej wędrówki, niektórzy w pospiechu porzucili sprzęt w krzakach i z lubością oddali się szałowi „koszenia grzybów”. Natrafiliśmy akurat na wysyp opieńki miodowej, która w dużych ilościach trafiła już do zalewy octowej i naszych słoików. Odwiedziliśmy także stary cmentarz Mazurów, którzy zamieszkiwali nieistniejąca już osadę Osewo.

Koło południa zmęczeni, ale szczęśliwi udaliśmy się do domu, gdzie czekał nas kolejny etap, zrzucenie zdjęć do komputera i podziwianie efektów swojej pracy. Mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz wspólny wypad. Efekty naszej wędrówki możecie podziwiać w galerii poniżej (prosimy o wyrozumiałość, dla niektórych z nas była to pierwsza przygoda z fotografią).

W plenerze uczestniczyli: Weronika Żołędziowska, Milena Dąbrowaka, Bartek Żukowski, Janek, Filip i Wojciech Piotrowicz i Jarosław Olejnik.

 

MY podczas pracy :)

 

Efekty naszej tułaczki