Szybki dostęp

 

Rekrutacja 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021


SAMOKSZTAŁCENIE

 

W ubiegłym tygodniu, w parku rozrywki w Kętrzynie, przy ulicy Poznańskiej odbyły się Finały Powiatowe w siatkówce plażowej chłopców i dziewcząt szkół gimnazjalnych i licealnych.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

 

Gimnazjum chłopcy - 3 miejsce

Bartosz Gotowski i Bartosz Goluch

 

Liceum dziewczyny - 3 miejsce

Aleksandra Ciesielska i Marlena Siergiej

 

Liceum chłopcy - 3 miejsce

Grabowski Filip i Łobodziński Przemysław

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów za rok :)

 

Sylwester Gacioch

 

1 miejsce

WIADERKA BARNABY

Błaszczak Szymon, Kędzior Maciej , Lipka Kacper, Łopacki Jakub, Grabowski Filip , Harasim Patryk, Suszyński Konrad


2 miejsce

PARYS  SAINT GERMAIN

Mączyński  Daniel, Filipkowski  Jakub, Sosnowski  Karol, Majewski  Konrad, Żądełek Michał, Trypucki Bartosz, Szmul  Piotr, Tokarski  Damian


3 miejsce

C2H5OH w NORMIE

Linowski  Adam, Majorowski  Karol, Lach  Łukasz, Kowalewski  Kamil, Ziemczonek  Jakub, Karanowski Konrad


4 miejsce

POGOŃ  BYDŁO

Kuśmierowski Michał, Opoka Szymon, Sternicki Cezary, Gacyk Jakub, Kaliszewski Mateusz, Rafał Kociński


5 miejsce

ZAKOLAKI   FC

Winiarski  Kacper, Boszko Patryk, Gotowski  Bartosz, Kłek  Mikołaj, Lubelski  Filip, Suszczyński  Łukasz, Kulmaczewski Kamil, Goluch Bartosz


6 miejsce

GRZYBKI 

Gołębiowski Mateusz, Stępień Jakub, Wachnik Szymon, Świdziński Konrad, Socha Karol, Hartwig Adrian, Okuszko Filip, Sadowski Patryk

26  marca 2019 r rozegrana została 5 kolejka Szkolnej Ligi Piłki Halowej.

Wyniki:

 

13 mecz. 15.30   GRZYBKI - PARYS SAINT GERMAIN 0:2                               

Strzelcy bramek:

Majewski Konrad - 1

Filipkowski Jakub - 1


 

14 mecz. 15.50 POGOŃ BYDŁO - ZAKOLAKI FC 0:0                                       

 


 

15 mecz. 16.10 WIADERKA BARNABY - C2H5OHwNORMIE 6:0

Strzelcy bramek:

Suszyński Konrad – 2

BłaszczaK Szymon - 2

Kędzior Maciej – 1

Grabowski Filip - 1                                                                             

 

6 kolejka turnieju (mecz zaległy) 4 kwietnia 2019 r (WTOREK) o godz  15.30 Serdecznie zapraszamy kibiców.          

Sylwester  Gacioch

19  marca 2019 r rozegrana  została  4  kolejka  Szkolnej  Ligi  Piłki  Halowej.

Wyniki:

 

10 mecz. 15.30   GRZYBKI - POGOŃ  BYDŁO 1 : 3                               

Strzelcy bramek:

Socha Karol - 1

Kuśmierowski Michał - 1

Gacyk Jakub - 1

Kaliszewski Mateusz - 1


 

11 mecz  15.50   C2H5OHwNORMIE - PARYS SAINT GERMAIN 1 : 5

Strzelcy bramek:

Majorowski Karol - 1

Żądełem Michał  - 2

Filipkowski Jakub - 1

Trypucki Bartosz - 1

Majewski Konrad - 1


 

12 mecz  16.10   WIADERKA  BARNABY - ZAKOLAKI FC 5 : 0

Strzelcy bramek:

Suszyński Konrad – 3

Kędzior Maciej - 2

 

 Piąta kolejka turnieju 26 marca 2019 r (WTOREK) Początek  meczów  o  godz  15.30 Serdecznie  zapraszamy kibiców.

Sylwester  Gacioch

05 marca 2019 r rozegrana została druga kolejka Szkolnej Ligi Piłki Halowej.

Wyniki:


7 mecz. 15.30

GRZYBKI - C2H5OHwNORMIE 1:3

Strzelcy bramek:

Socha Karol - 1

Majorowski Karol - 2
Lach Łukasz - 1


8 mecz 15.50

WIADERKA BARNABY - POGOŃ BYDŁO 4:0

Strzelcy bramek:

Lipka Kacper - 2 
Suszyński Konrad - 2


9 mecz 16.10

ZAKOLAKI FC - PARYS SAINT GERMAIN 2:1

Strzelcy bramek:

Lubelski Filip – 2

Trypucki Bartosz - 1

 

Czwarta kolejka turnieju 12 marca 2019 r (WTOREK) Początek meczów o godz 15.30 Serdecznie zapraszamy kibiców.

Sylwester Gacioch