Szybki dostęp

W sobotę 21 września 2019 r. odbyła się 6 edycja Biegów Kętrzyńskich. Naszą szkołę reprezentowali nauczyciele: P. Robert Puczel, P. Sylwester Gacioch oraz dwoje naszych uczniów: Marysia Lender z klasy 2d2 i Feliks Mańkowski z klasy 1a. Pan Robert i Marysia przebiegli trasę o długości 5 km, natomiast Pan Sylwester i Feliks 10 km. Nasz nieustraszony szkolny geograf z czasem 25:22 zajął 22 miejsce w klasyfikacji ogólnej mężczyzn i 7 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Marysia pokonała dystans w 26 minut 57 sekund, zajmując 9 miejsce w klasyfikacji ogólnej i 1 miejsce w kategorii kobiet do lat 30. Natomiast nasz ulubiony wuefista z czasem: 48:41 osiągnął 17 miejsce ogółem i 2 miejsce w klasyfikacji wiekowej. Felek bez większej zadyszki wybiegał czas: 49:40, zajmując w klasyfikacji ogólnej 18 miejsce zaraz po swoim nauczycielu, natomiast w klasyfikacji wiekowej mężczyzn do lat 30 zajął 3 miejsce. Na szczególną uwagę zasługują sukcesy naszych uczniów, którzy osiągając 1 i 3 miejsce w swoich kategoriach wiekowych, pokonali także starszych od siebie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu, a w szczególności reprezentacji naszej szkoły i życzymy dalszych sukcesów.