I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Agnieszki Osieckiej

W dniu 12 czerwca 2018 roku, w sali Bałtyckiego Centrum Bilarda w Kętrzynie odbył się turniej szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zawodnicy rywalizowali w odmianę 9 – bil. W turnieju wzięło łącznie udział 18 zawodników. Pojedynki odbywały się systemem pucharowym do dwóch przegranych spotkań. Uczniowie naszego liceum i gimnazjum zdominowali rywalizację. Po bardzo zaciętych meczach 1 miejsce zajął Jakub Łopacki z klasy 3 c gimnazjum, który w finale pokonał Karola Markowskiego z klasy 2ab LO. Dwa równorzędne trzecie miejsca zajęli: Mikołaj Kłek z klasy 2b gimnazjum oraz Michał Rocławski z klasy 2c gimnazjum. Rozegrano również "turniej pocieszenia". Tu najlepszym okazał się Jakub Filemonowicz z klasy 3a gimnazjum.

Turniej był podsumowaniem całorocznej pracy uczniów klas 2 i 3 gimnazjum, którzy pod okiem pana Andrzeja Lewandowskiego doskonalili swoje umiejętności bilardowe.