I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Agnieszki Osieckiej

 

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla Uczniów Gimnazjum są nie lada wyzwaniem dla najzdolniejszych osób wśród uczniowskiej społeczności. W Zespole Szkół Ogólnokształcących im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie do eliminacji szkolnych zawsze przystępuje wielu uczniów, a w bieżącym roku szkolnym w eliminacjach wojewódzkich w Olsztynie wzięło udział 19 gimnazjalistów, którzy uzyskali 16 tytułów laureata i 17 tytułów finalisty w dziewięciu przedmiotach. Oto oni:

Szukis Wiktor

laureat z historii – opiekun p. M. Niedźwiecka

laureat z WOS-u – opiekun p. M. Niedźwiecka

laureat z geografii – opiekun p. R. Puczel

finalista z języka polskiego– opiekun p. E. Niedźwiecka – Dżus

finalista z chemii – opiekun p. U. Wankiewicz

Kisły Bartosz

laureat z chemii  – opiekun p. U. Wankiewicz

laureat z geografii – opiekun p. R. Puczel

Ged Mateusz

laureat z języka polskiego– opiekun p. E. Niedźwiecka – Dżus

finalista z geografii – opiekun p. R. Puczel

finalista języka angielskiego – opiekun p. K. Sadowska

Bodnar Hanna

laureatka z języka polskiego – opiekun p. E. Niedźwiecka – Dżus

finalistka z WOS-u – opiekun p. M. Niedźwiecka

Judycka Agnieszka

laureatka z chemii – opiekun p. U. Wankiewicz

finalistka z matematyki – opiekun p. J. Chudzik

Wereda Helena

laureatka z chemii – opiekun p. U. Wankiewicz

finalistka z matematyki – opiekun p. M. Żołędziowska

Bura Michał

laureat z fizyki – opiekun p. M. Zawadzka

finalista z chemii – opiekun p. U. Wankiewicz

Ksepka Gabriela

laureatka z języka niemieckiego – opiekun p. D. Cudziło

finalistka z języka polskiego – opiekun p. B. Donasewicz

Filemonowicz Jakub

laureat z języka polskiego– opiekun p. E. Niedźwiecka – Dżus

Puszko Emilia

laureatka z chemii – opiekun p. U. Wankiewicz

Tytko Julia

laureatka z fizyki - opiekun p. M. Zawadzka

Socha Karol

laureat z geografii – opiekun p. R. Puczel

Wetzel Chantal

laureatka z języka niemieckiego – opiekun p. I. Krzyszkowska

Budrewicz Aleksandra

finalistka z historii – opiekun p. H. Zapolska

finalistka z chemii – opiekun p. U. Wankiewicz

Szczurko Bartosz

finalista z języka polskiego– opiekun p. B. Donasewicz

finalista z geografii – opiekun p. R. Puczel

Kudzin Julia

finalistka z języka polskiego – opiekun p. B. Donasewicz

Dolewska Katarzyna

finalistka z chemii – opiekun p. U. Wankiewicz

Kościelniak Paulia

finalistka z języka angielskiego – opiekun p. E. Tabaka

Maciejewski Nikodem

finalista z języka angielskiego – opiekun p. J. Chotyniec

Zdobycie tytułu laureata uprawnia do otrzymania z danych zajęć edukacyjnych celującą roczną ocenę klasyfikacyjną oraz do zwolnienia z danego zakresu odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego, a w przypadku języka obcego nowożytnego - z części trzeciej tego egzaminu, uzyskując z danego zakresu odpowiedniej części egzaminu gimnazjalnego wynik 100%. Podczas rekrutacji laureaci i finaliści przyjmowani są do wybranej szkoły ponadgimnazjalnej w pierwszej kolejności.

Wszystkim uczniom i ich nauczycielom gratulujemy.