W trudnym okresie, w którym przyszło nam mierzyć się z nietypową rzeczywistością i radzić sobie z emocjami, KTOŚ postanowił sprawić, by było nam trochę lepiej, milej... Najpierw był koncert rozśpiewanej i muzykalnej młodzieży naszej szkoły, którego celem była zbiórka funduszy na nasz kętrzyński szpital, a 4 maja o godz. 17:00 odbyła się na YouTubie premierowa internetowa transmisja ostatniego w tym składzie spektaklu grupy teatralnej RAMPA - "Pif-Paf! Jesteś trup!". Jej celem była również promocja wspomnianej akcji.

Zebrano już kwotę około siedmiuset złotych. I zapewniamy, że to jeszcze nie koniec inicjatyw młodzieży I Liceum Ogólnokształcącego w Kętrzynie promujących zbiórkę na zakup przedmiotów ochrony osobistej dla lekarzy i pielęgniarek. Nie pozostawajcie obojętnymi na wrażliwe serca młodych ludzi, nie bądźcie obojętni na potrzeby służby zdrowia, podzielcie się najmniejszą dobrocią, która w was jest i działajcie z uczniami naszej szkoły.

Kliknijcie link do zbiórki: https://polakpotrafi.pl/projekt/pomoc-dla-ketrzynskiego-szpitala i zobaczcie ile dobrych serc już tam jest.

Do zobaczenia niebawem.