1 lutego odbył się XII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Gdańsku „Nad światem cicha noc". Na przesłuchaniach zaprezentowało się ponad 77 wokalistów oraz 11 zespołów w różnych kategoriach wiekowych. Naszą szkołę dzielnie reprezentowały Paulina Prokop oraz Aleksandra Jeznach. Do konkursu finałowego, który odbył się 2 lutego w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki zakwalifikowała się Ola. Paulina zaprezentowała się bardzo dobrze, niestety w jej kategorii był największa konkurencja (32 uczestników). Podczas koncertu finałowego laureaci mieli szansę zaprezentować się na scenie w piosence konkursowej Czerwonych Gitar „Nad światem cicha noc". Taką szanse miała Aleksandra Jeznach, która ostatecznie zajęła 2 miejsce w kategorii 17-19.

Paulinie i Oli gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.