Od kilku lat w Teatrze S. Jaracza w Olsztynie funkcjonuje młodzieżowa grupa teatralna „Goniec teatralny”, która prowadzi p. Marcin Kiszluk (aktor). Co roku ogłaszany jest nabór na nowych członków grupy. Zjeżdżają się ludzie z całego województwa. W tym roku swoich sił próbował jeden z członków naszej grupy teatralnej „RAMPA” – Karol Sosnowski. Jak się okazało z pozytywnym skutkiem! To wielki wyróżnienie i radość dla całej naszej teatralnej społeczności.
Spytaliśmy Karola o wrażenia: „Nie da się przypisać jednej emocji, jaka towarzyszy Ci, gdy przechodzisz proces przyjęcia do „Gońca Teatralnego”. Przed prezentacją własnej osoby, czujesz strach i niepokój. Przyznam, że nigdy mi tak ręce nie drżały. Po prezentacji, nie jesteś pewien czy zrobiłeś wszystko dobrze czy mogłeś jednak coś zmienić. W dniu wyników sprawdzasz co chwile smartfona i z upływem czasu jesteś coraz bardziej zrezygnowany. Ale nic nie odbierze Ci radości, jaka towarzyszy przy odebraniu telefonu o 22 ze znajomym głosem z informacją: ”Dostałeś się”- tak właśnie było w moim przypadku.”

Karol – jesteś wielki :) Trzymam za Ciebie kciuki i życzymy połamania nóg!

 

"Gratulacje Karol, wierzę że kiedyś zrobisz coś wielkiego 💘" - Kuba J.

"Tak trzymaj, dopiero się rozkręcasz!"Kacper J.

"Dobra robota Karol, tylko nie spoczywaj na laurach!" - Jakub G.

„Bardzo się cieszę, że udaje ci się spełniać twoje największe marzenia. Życzę powodzenia!  - Zuzia W.

"Go Leo, filmówka czeka." - Wiktoria N.

„Gratulacje! Wspieram Cię jak reszta naszej grupy i wierzę, że na tym Twoje show się nie skończy. Zamawiam autograf, jako pierwszaa!”Julka R.

„Trzymam kciuki za ciebie! Zajdź jak najdalej. Powodzonka!” - Dominika G.

„To teraz tylko czekać, aż dostaniesz rolę w Tytanicu, albo Batmanie.” Damian S.

"To dopiero początek twojej drogi. Gratuluje, odważyłeś się postawić pierwszy krok, nigdy się nie zatrzymuj!" - Julka K.

„Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko niewykorzystane szanse. Dasz radę. Bo jak nie Ty, to kto!”Jarek O.