Szybki dostęp

 

Drodzy Uczniowie,

ponieważ bardzo brakuje mi kontaktu z Wami, założyłam na facebooku stronę biblioteki (wcześniej publikowałam na własnym profilu :))

Biblioteka Liceum Ogólnokształcącego im.W.Kętrzyńskiego

https://www.facebook.com/Biblioteka-Liceum-Og%C3%B3lnokszta%C5%82c%C4%85cego-im-W-K%C4%99trzy%C5%84skiego-w-K%C4%99trzynie-109510157360076/?modal=admin_todo_tour

na bibliotecznym profilu udostępniane są różne informacje dotyczące, oczywiście książek :), ale też wydarzeń kulturalnych, spotkań z pisarzami. Podrzucam linki do darmowych zasobów książkowych, do lektur; do stron teatrów, filmów. Promuję też działania Wasze i naszej szkoły i ... takie tam różności :)

Oczywiście nie chcę Was dodatkowo niczym obciążać, ale zachęcam do polubienia strony, do lajkowania i udostępniania :)

Zapraszam też do kontaktu na messengera, edziennik (chyba już się nauczyłam obsługi) lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam - Bożena Wójcik-Wasilewska - nauczyciel-bibliotekarz

ps. Nie martwcie się teraz zwrotem książek, "ogarniemy" to po powrocie :)